Ook Belgische vrouwen laten van zich horen in ploegenachtervolging
![Sander De Graeve](https://www.sportid.be/images/writer/sander-de-graeve.png)
![Ook Belgische vrouwen laten van zich horen in ploegenachtervolging](https://www.wielerkrant.be/media/cache/300x250/images/sport/cycling/2016/10/20/lotte-kopecky-en-anderen.webp)
Foto: © photonews
Volg Wielerkrant nu via Instagram!
Naast de mannen kwamen ook de Belgische dames in actie tijdens de kwalificaties van de ploegenachtervolging. Vandaag nemen ze het op tegen de Ieren.
De Belgen, met Lotte Kopecky (derde van rechts, archieffoto), Kaat Van der Meulen, Lenny Druyts, Gilke Croket en Annelies Dom zetten een sterke prestatie neer en eindigden als vijfde in de kwalificaties. Vandaag wachten de Ieren.
Met hun vijfde plaats doen ze twee plekken beter dan de mannen van gisteren, al moesten ze de snelste ploeg, de Italianen, met bijna negen seconden toch een eind voor zich dulden.
Our Women's Team Pursuit squad set the 5th fastest time in 4:35.230, so they will race against Ireland tomorrow in next round #EuroTrack16 https://t.co/PdM0AOi3Ok
— Belgian Cycling Team (@BELCyclingTeam) October 19, 2016
What a beautiful helmets!? @lazerhelmets @BELCyclingTeam pic.twitter.com/58rJCMbhIy
— Lotte Kopecky (@LotteKopecky) October 19, 2016
Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief