Aantal kopmannen gereduceerd bij Lotto? Eén van hen kampt met keelpijn

Tiesj Benoot - Tim Wellens

Tim Wellens heeft last van keelpijn

© photonews

Bij Lotto-Soudal willen ze voor het tweede jaar op rij de Strade Bianche winnen. Om zo'n zware koers naar je hand te zetten, moeten de kopmannen zich wel kiplekker voelen en dat blijkt niet helemaal het geval. Tim Wellens heeft immers last van keelpijn.

Blijkbaar was vannacht de airco op de hotelkamer op blijven staan. Daardoor zijn zowel Tim Wellens als zijn kamergenoot Tosh van der Sande opgestaan met keelpijn. Wellens heeft aangegeven dat de neus ook wat dicht zit. Niet ideaal als je kopman met zulke kwaaltjes de koers moet aanvatten.

Het is uiteraard af te wachten welk effect dit gaat hebben tijdens de wedstrijd, want evengoed komt Wellens even sterk voor de dag als de voorbije weken. En ze hebben bij Lotto-Soudal ook nog altijd titelverdediger Tiesj Benoot, die ook nu weer een kandidaat-winnaar is.

Meer nieuws