🎥 Pech voor Nederland: na Niki Terpstra smakt ook Mathieu van der Poel ongelukkig tegen het asfalt

Mathieu van der Poel

Mathieu van der Poel komt domweg ten val in de Ronde van Vlaanderen

© photonews

Het lijkt de Nederlanders niet echt mee te zitten in de 103e editie van de Ronde van Vlaanderen. Eerst viel Niki Terpstra uit na een zware valpartij, maar op goed 60 kilometer van de streep kwam ook Mathieu van der Poel ongelukkig ten val.

Van der Poel was bezig aan een attente koers toen hij plots met pech te maken kreeg. Was het een lekke band of een ander probleem? De renner van Corendon-Circus kon niet meer verder en vroeg assistentie. Maar net dan liep het mis. 

De wereldkampioen veldrijden zette zich aan kant en stak de arm in de lucht, maar zo kwam hij domweg ten val. Van der Poel greep even naar de arm, maar kon gelukkig wel zijn wedstrijd voortzetten. Momenteel is hij bezig aan een heuse achtervolging op het reeds uitgedunde peloton. 

— World Cycling Stats (@wcsbike) 7 april 2019
— Cycross (@CycrossBlog) 7 april 2019

Meer nieuws