Oeps? Zelfs bij Deceuninck-Quick.Step kunnen ze een missertje begaan

Philippe Gilbert

Deceuninck-Quick.Step post fiets van Lampaert bij tweet over zege Gilbert

© photonews

De vreugde bij Deceuninck-Quick.Step was immens na de sterke Parijs-Roubaix die het afwerkte. Het had vier renners in de top tien en het belangrijkste: het leverde ook de winnaar in de persoon van Philippe Gilbert. Het social team van de ploeg was zo door het dolle heen dat het even de mist in ging.

Enkele uren nadat Gilbert als eerste de finish had bereikt, werd een bericht de wereld in gestuurd op de Twitteraccount van Deceuninck-Quick.Step dat klonk als volgt: 'de fiets die geschiedenis schreef in Parijs-Roubaix'. Op de bijhorende foto stond de fiets met startnummer 66.

Dat was echter de fiets van Yves Lampaert, die derde eindigde, en dus niet die van Gilbert, die met startnummer 64 van start ging. Klein foutje, maar niemand die er erg om zal malen. Er werden overigens wel nog enkele mooie foto's van de werkelijke winnaar on line gesmeten.

— Deceuninck-QuickStep (@deceuninck_qst) April 14, 2019
— Deceuninck-QuickStep (@deceuninck_qst) April 14, 2019

Meer nieuws