🎥 Medekopman van Wanty-Gobert droomt van winst op mythische Tourmalet

Guillaume Martin

Guillaume Martin zou dolgraag winnen op de Tourmalet

© photonews

Xandro Meurisse heeft het tot dusver uitstekend gedaan en staat nog altijd in de top twintig van het klassement. Maar eigenlijk was vooral Guillaume Martin de vooruitgeschoven man bij Wanty-Gobert. Die staat nu nog vijf plaatsen achter Meurisse, maar droomt wel van winst op de Tourmalet.

Martin had al aangekondigd om eerder voor een ritzege te gaan in de Tour. Geen plek zo mooi om dat te verwezenliken dan de Tourmalet. "Als ik zo'n overwinning zou kunnen toevoegen aan mijn palmares, zou dat echt magnifiek zijn. Het is mooi om dat op je palmares te hebben."

De bekendheid en de geschiedenis van de aankomstplaats van de veertiende rit spreekt voor zich. "Dit is één van dé bergen in de Tour. We zullen op het einde een col met veel historie achter ons liggen hebben. Er zal wel een goeie ambiance zijn."

— Tour de France™ (@LeTour) July 20, 2019

Meer nieuws