Zwitser van Israel Start-Up Nation voor vier maanden geschorst na gebruik van verboden astmamiddel

peloton Giro 2019

Patrick Schelling is voor vier maanden geschorst door de UCI

© photonews

Patrick Schelling is voor vier maanden geschorst door de UCI. De Zwitserse renner van Israel Start-Up Nation heeft namelijk gebruik gemaakt van een verboden astmamiddel.

Slecht nieuws voor Israel Start-Up Nation en Patrick Schelling. De Zwitserse renner is door de UCI namelijk voor vier maanden geschorst omdat hij gebruik heeft gemaakt van een verboden astmamiddel. De wielerploeg heeft het nieuws zelf laten weten.

Schelling heeft ondertussen zijn verontschuldigingen aangeboden. "Ik heb al last van astma sinds ik een kind ben. Ik heb per ongeluk een fout gemaakt door een verboden astmamiddel te gebruiken. Ik bied mijn verontschuldigingen aan bij de autoriteiten, de ploeg en de hele wielerfamilie."

— Israel Start-Up Nation / Israel Cycling Academy (@YallaIsraelSUN) September 8, 2020
— Israel Start-Up Nation / Israel Cycling Academy (@YallaIsraelSUN) September 8, 2020

Meer nieuws