📷 Wout van Aert gespot op zijn nieuwe fiets

Wout van Aert

Wout van Aert gespot op zijn nieuwe fiets van merk cervélo

© photonews

Wout van Aert heeft nieuw materiaal ter zijner beschikking en dat is hij alvast aan het uittesten, met het oog op 2021. Vanaf dan zullen de renners van Jumbo-Visma immers koersen met Cervélo-fietsen en niet langer met fietsen van Bianchi.

Sinds zijn overstap naar Jumbo-Visma reed Wout van Aert tot dusver steeds op fietsen van Bianchi. Jumbo-Visma kondigde in oktober echter aan dat het zou overstappen op een nieuwe fietsleverancier. Het gaat samenwerken met Cervélo in plaats van Bianchi.

Die 'switch' komt er op 1 januari, midden in het veldritseizoen. Om al wat aan de nieuwe fiets gewoon te worden, heeft Van Aert alvast een trainingsrit gemaakt op zijn nieuwe Cervélo-spits. Hij werd al gespot op zijn nieuwe fiets. Wat opvalt is dat die ook de geel-zwarte kleur heeft van de ploeg. Weg dus met het appelblauwzeegroen.

— La Flamme Rouge (@laflammerouge16) November 6, 2020

Meer nieuws