Mathieu van der Poel laat zich testen bij Runners' Lab

Foto: © photonews
Volg Wielerkrant nu via Instagram!
Matnieu van der Poel weet ondertussen al meerdere jaren wat het leven als topsporter inhoudt. Dat is niet alleen trainingen en wedstrijden afwerken, maar ook zich regelmatig laten testen, zodat op basis van de juiste data de goede begeleiding voorzien kan worden.
Van der Poel heeft zich recent nog eens laten onderwerpen aan de nodige testen. bij Runners' Lab. Dat blijkt uit een post op Instagram. Runners' Lab streeft ernaar om sportblessures te vermijden en levert professioneel advies voor zowel amateurs als profsporters.
Daar is Mathieu van der Poel dus aan het goede adres. Nu deze testen achter de rug zijn, is het in het geval van Van der Poel stilaan uitkijken naar zijn rentrée in het veldrijden. Die zou er op 12 december moeten komen in de Scheldecross in Antwerpen.
Lees ook...
- Mathieu van der Poel doet voorspelling over Tadej Pogacar en geeft verklaring voor topprestaties Alpecin-Deceuninck
- Belgische underdogs durven te dromen, de ene al forser dan de andere: "Meeste kans om Van der Poel en Pogacar te verslaan"
- Mathieu van der Poel hoeft van één zaak absoluut niet overtuigd te worden voor Parijs-Roubaix: "Dat is altijd zo"
Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief