Selecties Giro: Soler en Landa gaan voor klassement, Lawrence Naesen maakt debuut in grote ronde

Marc Soler

Soler en Landa kopman voor hun team in Giro en Lawrence Naesen debuteert

© photonews

Met de start van de Giro om de hoek maken tal van ploegen hun selecties bekend. Lawrence Naesen die van start gaat, is bijvoorbeeld wat opvalt bij AG2R. Daarnaast bevestigen Movistar en Bahrein dat ze naar de Giro gaan met respectievelijk Soler en Landa als kopman.

Lawrence Naesen gaat bij AG2R deel uitmaken van een ploeg rond onder andere Tony Gallopin en Clement Champoussin. Het is voor Naesen zijn eerste debuut in een grote ronde en dus ook zijn eerste deelname aan de Giro.

— AG2R CITROËN TEAM (@AG2RCITROENTEAM) May 3, 2021

Grotere ambities zijn er wellicht bij Movistar en Bahrein. Geen Valverde of Mas bij Movistar en dus kan Soler het kopmanschap opeisen. De ambities van Mikel Landa zijn dan weer heel duidelijk: hij wil voor Bahrein de Giro winnen.

Movistar Team (@Movistar_Team) May 3, 2021

Ook Team DSM bevestigde nog eens zijn selectie voor de Giro: het neemt deel met onder andere Romain Bardet en Jai Hindley, de nummer twee uit de vorige editie.

Meer nieuws