Opvallend: wielergekke komiek en acteur vindt gps van Belgisch profrenner terug

Foto: © photonews
Volg Wielerkrant nu via Instagram!
Het was opvallend nieuws maandag tijdens de eerste rit van de BinckBank Tour, want Jan Bakelants was zijn gps kwijt. Maar er kwam hulp uit onverwachte hoek.
Jan Bakelants speelde tijdens de eerste rit van de BinckBank Tour zijn gps kwijt, maar die is inmiddels opnieuw teruggevonden.
Dit is ‘m dus!!! De enige echte #SIGMA ROX 12.0 van @TeamSunweb @Jan_Bakelants @BinckBankTour Gisteren nog verloren in een berm in Doel, vandaag gevonden door ondergetekende pic.twitter.com/1ULSeVOWNq
— Begijn Le Bleu (@BegijnLeBleu) August 13, 2019
En wel door Begijn Le Bleu, een wielergekke komiek (Foute Vrienden) en acteur. Hij bezorgde de gps meteen terug aan de onfortuinlijke Bakelants.
Dat leverde ook een aantal leuke beelden op, want uiteraard was de renner van Sunweb ook tevreden met de terugkeer van zijn kleinood.
En dan te weten dat @TeamSunweb op nog geen 10 kilometer van mij logeert. Voila: mission accomplished. De GPS van @Jan_Bakelants is terecht. Jan komt daarom graag een dezer op bezoek als gast bij @radiostelvioooo pic.twitter.com/fgtrKMEOxk
— Begijn Le Bleu (@BegijnLeBleu) August 13, 2019
Lees ook...
- Thibau Nys maakt analisten enthousiast door boven water te komen nadat kalf verdronken lijkt: De Wolf doet stevige voorspelling
- Tom Boonen spreekt zich erover uit of Evenepoel voorjaarsklassiekers als Sanremo en Ronde van Vlaanderen moet rijden
- Dankzij dat ferme duel met Van Aert: verrassende onthulling van Bakelants leidt plots tot nieuwe bijnaam voor Remco Evenepoel
Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief